Τοσκάνη >
Bagno Vignoni
Bagno Vignoni ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Bagno Vignoni
Adler Thermae
Strada Di Bagno Vignoni 1, Bagno Vignoni, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Adler Thermae Bagno Vignoni με κέντρο σπα περιβάλλεται από κοιλάδα. Αυτό το θέρετρο 5 αστέρων προσφέρει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους, ιδιωτική στάθμευση στον χώρο και 2 εξωτερικές…
La Posta Hotel & Thermal Spa - Adults Only
Via Ara Urcea 43, Bagno Vignoni, Ιταλία
Το La Posta Hotel & Thermal SPA - Adults Only Bagno Vignoni απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από τις Αρχαίες Ρωμαϊκές Θέρμες Libere και διαθέτει κοινόχρηστο σαλόνι και εστιατόριο. Το ξενοδοχείο…
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Bagno Vignoni
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Albergo Le Terme
Piazza Delle Sorgenti 13, Bagno Vignoni, Ιταλία
Το χαριτωμένο ξενοδοχείο Albergo Le Terme Bagno Vignoni με σάουνα, θεραπεία σπα και κοινόχρηστο σαλόνι απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τις Θερμές Πηγές Bagno Vignoni. Επιπλέον, θα βρείτε Wi-Fi…
Relais Osteria Dell'Orcia Ξενοδοχείο
Cs. Podere Osteria 15, Bagno Vignoni, Ιταλία
Το Relais Osteria Dell'Orcia Ξενοδοχείο Bagno Vignoni απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από τις Αρχαίες Ρωμαϊκές Θέρμες Libere, και περιλαμβάνει 12 δωμάτια με θέα στους λόφους. Αυτό το ξενοδοχείο 4…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Bagno Vignoni
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
La Locanda Del Loggiato
Piazza Del Moretto 30, Bagno Vignoni, Ιταλία
Παρέχοντας Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους, το La Locanda Del Loggiato Bagno Vignoni 3 αστέρων απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τις Αρχαίες Ρωμαϊκές Θέρμες Libere. Οι πελάτες του bed and…
Locanda Il Porcellum
9 Piazza Delle Sorgenti, Bagno Vignoni, Ιταλία
Το άνετο Locanda Il Porcellum Bagno Vignoni 3 αστέρων απέχει 4 χλμ. από το Παρεκκλήσι της Παναγίας της Βιταλέτα, και παρέχει εστιατόριο για τη διευκόλυνση πελατών. Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Bagno Vignoni
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Agriturismo La Poderina
- Agriturismo Poggio Istiano
- Agriturismo Capannacce
- Agriturismo Le Querciole In Val D'Orcia
- Wine Loft Διαμέρισμα
- Schivanoia 2
- Window To Bagno Vignoni Διαμέρισμα
- Casa Alla Vecchia Posta Di Bagno Vignoni
- Schivanoia 3
- Chez Anna Διαμέρισμα
- La Casa Di Vignoni Alto Βίλα
- Casa Ginestra A Bagno Vignoni Διαμέρισμα
- Casa Timo A Bagno Vignoni Διαμέρισμα
- Villa Cassia By Posarellivillas
Wp Relais Villa Vignalunga
2 Localita' Pod. Vignalunga, Bagno Vignoni, Ιταλία
Η Wp Relais Villa Vignalunga Bagno Vignoni διαθέτει βεράντα με θέα στο βουνό, καθώς και έχει πισίνα.
Schivanoia 1
Podere Schivanoia 0, Bagno Vignoni, Ιταλία
Άνετη τοποθεσία του διαμερίσματος Schivanoia 1 Bagno Vignoni 170 τ.μ. Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Παρεκκλήσι της Παναγίας της Βιταλέτα που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Παρέχεται Wi-Fi τόσο…