Τοσκάνη >
Castelvecchio Pascoli
Castelvecchio Pascoli ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Castelvecchio Pascoli
Il Ciocco Cottages
Il Ciocco, 2 Presso Il Ciocco Hotels, Castelvecchio Pascoli, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Il Ciocco Cottages Castelvecchio Pascoli 3 αστέρων διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης. Rocca Ariostesca είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς, ενώ Fiume Serchio απέχει 4 χλμ.
Καλό
(12 σχόλια)
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Castelvecchio Pascoli
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Cozy Apartment In Castelvecchio Pascoli
Via Caprona 18, Castelvecchio Pascoli, Ιταλία
Επιπλέον, έχει ντους. Το Cozy Apartment In Castelvecchio Pascoli με 2 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα.
Stunning 4 Bedroom Villa Near Barga
Localita Capanelle, Castelvecchio Pascoli, Ιταλία
Τοποθετημένη 7 χλμ. μακριά από Ponte di Santa Lucia, η Stunning 4 Bedroom Villa Near Barga αποτελεί κατάλυμα με 3 υπνοδωμάτια με βεράντα. Η Stunning 4 Bedroom Villa Near Barga περιλαμβάνει 3 μπάνια…
Καλό
(1 σχόλιο)